بیش از 6 هزار و 500 نفر آموزش های مهارتی را در بخش دولتی فرا گرفتند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل از ارائه 6 هزار و 731 نفر دوره آموزش های مهارتی در بخش دولتی در 9ماهه سال99 در استان خبر داد.
 ١٢:٣٠ - چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری و ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان منعقد شد
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ،در راستای توانمندی های علمی، مهارتی و شایستگی های شغلی در اقشار مختلف با بهره مندی از تمامی ظرفیت های قابل حصول در این عرصه منعقد شد.
 ١١:٥٠ - چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان و آموزش و پرورش منعقد شد
در راستای تحقق نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و قانون حمایت از حقوق معلولین تفاهم نامه همکاری آموزشی فی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش استان همدان ( آموزش استثنایی ) منعقد شد.
 ١٤:٥٣ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بيش از 600 نفر از روستائيان آذربایجان غربی از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی از ارائه آموزش های مهارتی به 668 نفر از روستاییان این استان در 9 ماهه سالجاری خبر داد.
 ١٣:٢٠ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منعقد شد
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به منظور اشتغال خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران از طریق پروژه اشتغال مهارت محور منعقد شد.
 ١٢:٣٦ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیش از 300 نفر از روستائیان استان قم از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از ارایه آموزش های مهارتی به 305 نفر از روستائیان این استان با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و جهش تولید در راستای آموزش های مهارتی و ساماندهی مشاغل خانگی در مناطق‌ روستائی در 9 ماهه سال جاری خبر داد .
 ١٠:٥٣ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون استاندار و فرماندار خرمشهر:
باید الزامات بیشتری ایجاد شود تا سطح مهارت درجامعه افزایش یابد
محمد حیدری معاون استاندار و فرماندار شهرستان خرمشهر، در بازدید از مرکزآموزش قنی وحرفه ای خرمشهر گفت: باید الزامات بیشتری ایجاد شود تا سطح مهارت درجامعه افزایش یابد.
 ١٠:٠٩ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
فیلم آموزشی مهارت محور تعمیر و نگهداری دستگاه تصفیه آب خانگی در مرکز تربیت مربی تولید شد
فیلم آموزشی مهارت محور” تعمیر و نگهداری دستگاه تصفیه آب خانگی” در استودیوهای تصویر برداری بخش فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی مرکز تربیت مربی برای پخش از شبکه آموزش سیما تولید شد.
 ١٥:١٣ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
۲۰ هزار فرصت شغلی در حوزه فرش در استان خوزستان ایجاد می شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان در شورای مهارت با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مهارت آموزی برای اشتغال گفت: ۲۰ هزار فرصت شغلی در حوزه فرش در سطح استان ایجاد و در این استان توزیع می‌شود.
 ١٥:١٤ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
روند اجرایی تفاهم نامه همکاری منعقد شده بین ادارکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بررسی شد
در راستای اجرای تفاهم نامه منعقده بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و دانشگاه آزاد اسلامی نشستی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برگزار شد.
 ١٤:٥٥ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>